Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

[O2] Płyn hamulcowy, chlodnicowy i sprzęgło

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • [O2] Płyn hamulcowy, chlodnicowy i sprzęgło

    Kolego-jak minie rok od ostatniej wymany to nie oszczędzaj tylko jedz na wymianę.
    Dobrze Ci radzę-tak trzeba :wink:
    Remek ze Szczecina

  • #2
    [O2] Płyn hamulcowy, chlodnicowy i sprzęgło

    Witam. To bedzie taki zbiorowy temat bo nie chciałem tworzyc trzech odrębnych. Mam octavie od roku i zbliza mi sie termin pierwszego przegladu, poza problemami z klima o ktorych pisałem wczesniej to zauwazylem ze poziom plynu chlodnicowego mam ponizej minimum. Minimalnie ale ponizej, niezaleznie od temperatury silnika. Nie wiem jak bylo wczesniej ale wydaje mi sie ze minimalnie go ubylo. Co to moze znaczyc?
    Drugi problem to plyn hamulcowy. Nie zauwazylem zeby go ubywalo, ale przy korku spustowym na zbiorniczku tworzy sie taki dziwny zolty osad. Korek nie jest raczej poluzowany, a ten zolty nalot pojawia sie nieraz.
    No i trzeci problem to jak wciskam pedał sprzegla w garazu przy wylaczonym silniku to slysze takie zgrzytanie, jakby cos trzeba bylo nasmarowac. Boje sie zeby cos sie nie urwalo jak u kolezanki w peugeocie i jazda sie skonczyla na srodku drogi bo cos sie urwalo, wylecial plyn i pedal latał luzno.
    ŚKODA 120 L z 1977 roku.
    ŚKODA OCTAVIA II z 2007 roku.

    Komentarz


    • #3
      Serwis i jeszcze raz Serwis Jeśli wszystko to co mówisz będzie trzeba sprawdzić szykuj trochę kasy
      autoKOWALSKIszkoła ul. Lutomierska 69 Łódź tel. 602 465 680 ZAPRASZAM !!!

      VW POLO 9N 2004r. obecnie
      Skoda Octavia II 2007r. SPRZEDANA
      Skoda Octavia Combi II FL 2010r. obecnie

      Komentarz


      • #4
        Raczej nie, bo auto jest na gwarancji. Mimo wszystko przed odwiedzenie serwisu chciałbym zeby sie ktos wypowiedział bardziej tresciwie odnosnie tego co napisalem. Moze mial ktos podobne objawy? Dodam ze to sprzeglo nie skrzypialo dzis rano po calonocnym postoju w garazu (jedynie jak sie bardzo wolno pedal wciskalo to bylo cos slychac). A jak bylo po jezdzie to zapomnialem sprawdzic.
        ŚKODA 120 L z 1977 roku.
        ŚKODA OCTAVIA II z 2007 roku.

        Komentarz

        POWRÓT NA GÓRĘ
        Pracuję...
        X